Sestava družstva Suchý, Cibulka, Macurek, Poncar, Strejček, Kalous, Putík, Klabík

Počet diváků 25

V této sezóně jsme asi ještě nebyli tak blízko bodovému zisku jako v Žatci. Chyběli Kurka a Hofman, naopak pomoci přišel dorostenec Kalous. Utkání bylo velmi vyrovnané.

Až do poloviny to bylo bod za bod, po vložené dvojici jsme dokonce 2:3 vedli. Jednoznačným klíčovým momentem byl zápas singlů. Strejček vyhrál první set a ve druhém vedl 6:8, přesto nedokázal zápas dotáhnout. Žatec srovnal na 3:3, z čehož jsme se už nevzpamatovali. Sérií 3 následných vítězných zápasů si domácí zajistili důležité body do tabulky – 6:3.

Komentář trenéra/kapitána

Stále doplácíme na nezkušenost. K chybám v koncovce se přidali ještě zbytečné diskuse. Důležitý zápas singlů otočila z velké míry soupeřova lavička. Musíme se vyvarovat chyb, které nás sráží tam, kde jsme.

Je to velká škoda, potřebujeme se konečně od něčeho odpíchnout. Jedním z mála pozitiv je první vyhraná trojice v sezóně.

Máme před sebou dvě klíčová domácí utkání, pokud se nechceme definitivně pasovat do role letošního outsidera, musíme bezpodmínečně uspět.

Není pochyb o tom, tam jsou některé aspekty byste měli přemýšlet o své zdraví. Diflucan, jeden z nové podtřídy syntetických antimykotik, je existující jako sterilní roztok pro intravenózní použití ve skleněných nádobách. Cialis je ideální lék na pomoc mužům udržet erekci. Pokud přemýšlení cialis prodej, nejspíš byste chtěli studovat o . Dnes mnoho rodin on-line vyhledávání konkrétního klíčového slova "" na internetu. Další otázkou měli bychom je . Erektilní dysfunkce může být výsledkem psychologického stavu. I v případě, že má fyzickou příčinu, psychický stav může tento problém ještě horší. Jako ve skutečnosti, vědeckého hodnocení zjištěno, že až tři čtvrtiny lidí na takové léčivo praxe sexuální dysfunkce. Některá onemocnění či jiné léky mohou interagovat s Cialis. Váš poskytovatel zdravotní péče bude zkontrolovat údaje, za předpokladu, léky, včetně Cialis, je pro vás to pravé.