Sezóna 2022/2023 byla pro náš oddíl velmi úspěšná. V oblastním kole jsme se umístili na postupových místech do vrcholných soutěží mládeže. Starší a mladší žáci se umístili na 1. místě v oblasti a postoupili na Mistrovství ČR ve své kategorii.

Starší žáci nás reprezentovali 9.6.-.11.6. ve Studénce a mladší žáci 16.6.-18.6.2023 doma v Čakovicích. Dorostenky a dorostenci z 2. a 3. místa postoupili na Pohár ČR – dorostenky nás reprezentovaly na hřišti KNH Spoje v Praze a dorostenci v Nýřanech ve stejném termínu 16.6. – 19.6.2023.
Všechna družstva bojovala a reprezentovala náš oddíl v duchu fair play a ukázala, že si postup zasloužila. Smůlu mělo družstvo starších žáků, které jelo v oslabení (před mistrovstvím se jim zranili 3 hráči základní sestavy a to velmi ovlivnilo jejich výsledek na turnaji)

Sestava starších žáků:
Jakub Holý, Robin Jiřinský, Tadeáš Hájek, Viktor Jan Hájek, Štěpán Krásný, Adam Sochor, Oliver Szombathy, Lukáš Šťastný, Ondřej Holý, Šimon Vintr, Adam Kolář, Dominik Shayuk (zranění: Patrik Vintiška, Adam Morávek, Robin Cimburek), trenéři: David Procházka, Jaroslav Šimáček, Jiří Vintiška
Umístění: 6. místo, Jakub Holý nejužitečnější hráč družstva

Sestava mladších žáků: Kryštof Dušek, Dominik Hentschel; Adam Szombathy, Mariana Vatylyk., Robert Lano, Daniel Marinov, Honza Šídlo, Tomáš Berka, Lukáš Čipera, Dominik Hampl, Alexandr Pech, Víťa Kratochvíl, Šimon Morávek (nemocný Jakub Fučík), trenéři: Helena Špatková, Jiří Vintiška, Vojtěch Sysel, Alžběta Pošová Umístění: 4. místo, Adam Szombathy nejlepší obránce turnaje; Domink Hentschel 2. nejlepší brankář turnaje, Tomáš Berka nejužitečnější hráč družstva

Sestava dorostenek:
Lia Šimáčková, Eliška Laštovková, Eliška Fučíková, Veronika Schulzová, Svobodová Natálie, Krupařová Beata, Zuzana Nosková, Eva Švecová, Anna Mlejnecká, Tereza Krupičková, Andrea Havelková; trenéři: Martina Palivcová, Jiří Boček
Umístění: 5. místo Eliška Fučíková nejužitečnější hráčka družstva

Sestava dorostenců:
Jakub Holý, Miroslav Lím, Tadeáš Dvořák, Martin Vintiška, Fabián Krpata, Jan Drašar, Ondřej Holý, Dominik Pech, Šimon Legner, Tomáš Svoboda, Patrik Vintiška, trenéři: David Procházka, Jaroslav Šimáček
Umístění: 5. místo Miroslav Lím nejužitečnější hráčka družstva, Martin Vintiška 3. nejlepší obránce turnaje