Úvodní minuty utkání byly vyrovnané. Ve 12. minutě se však Čakovicím podařilo vstřelit branku. Mazanec zatáhl míč po straně, vrátil ho zpětnou přihrávkou na velké vápno, Urban ho chytře pustil až na volného Rosenhofera, který krásnou střelou do šibenice poslal Čakovice do vedení. Čakovice byly od vstřelené branky lepší a mohly přidat další branky. Domácí také měli jednu velkou šanci. Z malého vápna však domácí hráč trefil pouze tyč. Na druhé straně zase mohl zvýšit vedení Miko, ale svojí šanci také neproměnil. Čakovice dál měly převahu, ale na další gól si musely počkat až do druhého poločasu.

Ve druhém poločase Čakovice dál pokračovaly v tlaku, ze kterého vyplynula branka v 51. minutě. Odražený míč se dostal k Ryšavému, který přízemní střelou z dálky zvýšil na dvoubrankový rozdíl. V 60. minutě navíc přidal Ryšavý svou druhou branku v utkání a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Čakovice dál útočily a kombinovaly. Hru hodně rozhýbal střídající Ditrich, který dělal domácí obraně velké problémy. Po pěkných kombinacích přidaly Čakovice další dvě branky. Na konci obou akcí byl Bajcura, který tak zvýšil na 0:4 a následně na 0:5. Domácím se v poslední minutě podařilo pouze zkorigovat utkání, když nedorozumění v obraně využil domácí hráč a snížil na konečných 1:5. Čakovice tak napravily prohru z posledního kola a připsaly si další tři body. V příštím kole přijede do Čakovic poslední mužstvo tabulky - Inferno Praha. Hraje se v sobotu 30. dubna od 10:30.Čechie Uhříněves "B" - Avia Čakovice 1:5 (0:1)
Sestava : Hubený (K) - Došlý, Rosenhofer, Čákora, Jakimeczko (62. Babka) - Miko (60. Ditrich), Urban, Freudl, Ryšavý - Bajcura - Mazanec
Branky : Rosenhofer, Ryšavý 2, Bajcura 2
ŽK : Freudl
Trenér : Rosenhofer
Rozhodčí : Dauda
Delegát : Hruška