Do zápasu vstoupila lépe domácí Hostivař. Aktivní hra a rychlé přistupování k hráčům dělalo čakovickým hráčům problémy. Ve 12. minutě padla první branka. Hostivař zahrávala rohový kop a zpětnou přihrávku za vápno využil domácí hráč, jehož střela z dvaceti metrů zapadla k pravé tyči čakovické brány. Domácí dál byli lepším mužstvem a o sedm minut později opět udeřili. Centrovaný míč propadl až k domácímu útočníkovi, který obstřelil Hubeného a zvýšil na 2:0. Po druhé brance trochu ustál tlak domácích a Čakovice se začaly tlačit do útoku. Zvýšená aktivita se málem vyplatila ve 28. minutě, kdy Miko po pravé straně zatáhl míč a přesnou nahrávkou ho předložil před bránu, kde stál osamocený Mazanec, jeho střelu však brankář vykopl z brankové čáry. Ve 35. minutě se však Čakovice dočkaly. Ditrich přihrál na střed volnému Bajcurovi, jeho přízemní střela z dvaceti metrů zaplula pravé tyči domácího gólmana, který se za míčem jen ohlédl. Ve zbylých minutách prvního poločasu se už nic nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 2:1.

Druhý poločas byly o trochu aktivnější Čakovice, domácí však hrozili z rychlých protiútoků. V 64. se Čakovice dočkaly vyrovnání. Střídající Babka z pravé strany odcentroval před bránu a domácí hráč si srazil míč do vlastní sítě. Ovšem v 71. minutě opět udeřili domácí. Na centrovaný míč si naskočil jeden z domácích a hlavou k tyči vrátil domácím vedení. To jim ale vydrželo pouze dvě minuty. Freudl vybojoval na vlastní polovině míč, prošel přes dva hráče, vyslal do běhu Karase, který předložil míč na vápně Mazancovi, který vyrovnal na 3:3. V 83. minutě ale domácí opět odskočili na rozdíl jedné branky. Ve skrumáži na malém vápně se nejlépe orientovali domácí a nakonec protlačili míč do sítě. Čakovice sice reklamovaly, že branka byla dosažena rukou, nicméně rozhodčí branku uznal. Moc času už nezbývalo a tak Čakovice vložily všechnu sílu do útoku. V 90. minutě se nakonec dočkaly zaslouženého vyrovnání. Bajcura vyslal do běhu Rosenhofera, který z pravé strany poslal míč před bránu, kde byl nejdůraznější Mazanec, který svým druhým gólem v utkání rozhodl o spravedlivé remíze 4:4.

Čakovice tak vezou bod ze hřiště soupeře a pohybují se na třetím místě tabulky za již postupující Pragou a o bod právě za Hostivaří. V příštím kole čeká Čakovice na domácí půdě mužstvo Benic. Hraje se v sobotu 14. května v 10:30.

SK Hostivař "B" - Avia Čakovice 4:4 (2:1)
Sestava : Hubený (K) - Došlý, Petlan, Čákora, Ryšavý - Miko (61.Babka), Freudl, Ditrich (74.Rosenhofer), Karas - Bajcura - Mazanec
Střelci : Bajcura, vlastní, Mazanec 2
Trenér : Rosenhofer
Rozhodčí : Štěrba