V červnu roku 2017 obdržela naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci PROGRAMU VIII - Organizace sportu
ve sportovních klubech na podporu mládežnického sportu v roce 2017 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci plně poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV.

TOPlist

Utkání se odehrávalo v klidnějším tempu, jelikož postup už má zajištěna Praga. První poločas tedy moc gólových šancí nenabízel. Obě mužstva se snažila kombinovat, ale obrany obou mužstev hrály spolehlivě. Až ke konci prvního poločasu přišla první vážnější šance. Přízemní střelu Kolovrat vytěsnil brankář Hubený nad břevno.

To však bylo v prvním poločase všechno a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas začly aktivněji Čakovice. Nejprve nás mohl poslat do vedení Karas, ale s jeho samostatným únikem si poradil brankář Kolovrat. V 66. minutě se však už domácí mohli radovat. Centr z pravé strany na zadní tyč si našel Babka a střelou k protější tyči poslal Čakovice do vedení.

Po vstřelené brance už domácí kontrolovali hru, soupeře tlačili, ale do vyložené šance se nedostali. Až v poslední minutě se podařilo vstřelit druhou branku. Daleký výkop brankáře Hubeného si Mazanec pustil do běhu a skákavý míč usměrnil hlavou za vybíhajícího brankáře. S domácím prostředím se tak Čakovice rozloučily vítězně. Poslední kolo se hraje příští týden, kdy Čakovice hrají v Dolních Měcholupech. Hraje v sobotu 4. června od 17:00.Avia Čakovice - Sokol Kolovraty 2:0 (0:0)
Sestava : Hubený (K) - Došlý (71. Miko), Petlan, Čákora, Ryšavý - Karas, Urban, Freudl, Ditrich - Bajcura (63. Babka) - Mazanec
Branky : 66. Babka, 90. Mazanec
Trenér : Rosenhofer
Rozhodčí : Krejčí