V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Potvrdilo se to hned ve vložené dvojici, kterou jsme prohráli 2:0, ještě rychlejší průběh měl singl – Bubniak byl tradičně neuvěřitelný. A aby toho nebylo dost, prohráli jsme ve třech setech i následující trojici.

Zřejmě rozhodujícím zápasem byla 2. trojice. Naši hráči vyhráli 1. set, ale ve druhém prohrávali po sérii chyb 3:9, ani za tohoto stavu se však nevzdali a bojovným výkonem dokázali zvrátit výsledek ve svůj prospěch na 10:9!

Poté sice naše dvojice prohrála, ale poslední slovo v konečném účtování měli Fröhlich s Mrákavou, kteří porazili 2:0 dvojici Kop, Plachý.

Komentář trenéra/kapitána

Je to vynikající výsledek. Porazit Modřice v domácím prostředí se nám podařilo po delší době. Je to velice důležitý výsledek, vzhledem k vyrovnanosti letošního ročníku extraligy. Mimořádný výkon zejména v poli předvedl M. Suchý.