V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Těžko komentovat zápas, ve kterém nám chyběli 2 hráči základní sestavy a to navíc proti silným Varům. Bohužel se situace zrovna naskytla v tu nejnevhodnější dobu, kdy jsme potřebovali ve Varech bodovat.

I přes tuto citelnou ztrátu se zápas neodvíjel nijak tragicky, do stavu 3:2 jsme udržovali jen mírný odstup. Počínaje 6. zápasem však Vary dokázali beze zbytku zužitkovat svou převahu a celkem s přehledem zvítězili 6:2.

Konstatovat lze jen jediné. Vary byly lepším družstvem a zvítězily zaslouženě. Spekulace „co kdybychom byli kompletní ….“ jsou zcela zbytečné, protože zápas je za námi.

My se teď musíme soustředit na nadcházející utkání a vytěžit maximum bodů. Je jasné, že nás nečeká vůbec jednoduchý úkol.

Komentář trenéra/kapitána

S výsledkem spokojeni být nemůžeme. Situace v tabulce se pro nás tímto zápasem zcela změnila. Jsme na nepopulárním 5. místě, do konce 3 utkání, z nichž máme doma Modřice a venku Břve !! Pokud chceme myslet na play-off musíme získat minimálně 4 body a ani to ještě nemusí stačit. Myslím, že jsme v nejhorší situaci za posledních pár sezón