V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Největší radost nám dělala naše mládež. Družstvo starších žáků (do 15 let pozn. aut.) se stalo Mistrem ČR a jeho zástupci vyhráli postupně jednorázová mistrovství ČR ve všech dostupných kategoriích – jednotlivců, dvojic i trojic. Navíc ještě přidali zlato v Poháru českého nohejbalového svazu a nejtěsnějším možným rozdílem skončili druzí v Evropském poháru za Košicemi.

Do jejich sbírek přibylo také mnoho individuálních ocenění z jednotlivých turnajů. Z toho důvodu hledíme s velkým optimismem k vyhlášení výsledků ankety Nohejbalista roku, které proběhne v polovině března a kde máme zejména v kategorii žáků ta nejvyšší očekávání.

Ale již nyní můžeme konstatovat fakt, že v sézoně 2010 jsme se stali v kategorii žáků jednoznačně nejúspěšnějším oddílem v ČR a začínáme sklízet odměnu za naší trpělivou koncepční práci.

Zleva horní řada: Jaroslav Vacek, Jan Havelka, Zdeněk Kalous – trenér, Tomáš Mleziva, Jiří Kalous

Zleva dolní řada: Petr Novák, Andrea Matysková, Jiří Putík