V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Bylo nám jasné, že soupeř přijede dobře připraven a nelze očekávat hladké vítězství. Předpoklady se začaly naplňovat hned od prvního míče, souboj o každý bod, maximální nasazení, motivace a samozřejmě i nervozita.

Většina zápasů byla třísetových a rozhodovala se až v samotných koncovkách. Celkové skóre utkání se přelévalo z jedné strany na druhou. Zlomovým okamžikem byl zřejmě singl, ve kterém Mrákava dokázal udolat Doubravu a následná trojice bratrů Suchých s Cibulkou zvyšovala na klíčových 4:2. Výborně hrající Doubrava dokázal sice ještě zdramatizovat utkání vítězstvím v další trojici, ale to bylo naštěstí ze strany Šacungu vše. Poslední bod celého utkání vybojovali bratři Suší ve dvou setech proti Kalasovi s Ešnerem (a střídajícím Kadeřábkem).

Komentář trenéra/kapitána:

Spokojenost veliká. Velmi těžké utkání se šťastným koncem pro nás. Klíčovým faktorem byly vyrovnané výkony všech našich hráčů. Pokud se někomu tolik nedařilo, hned následná formace dokázala zabrat a zvítězit. Jsme teprve v půli cesty, ale nálada v týmu je výborná a věříme, že po důležitém vítězství půjdou výkony ještě nahoru.