V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

V podstatě celé utkání jsme tahali za kratší konec. Když pominu minimum třísetových zápasů a jen několik málo končících 10:9, mohu stručně říci, že jsme se proti kvalitně hrajícímu soupeři zkrátka neprosadili.

Nebýt vyhraného singlu v podání Jakuba Mrákavy, mohli jsme hned na úvod soutěže odjet s nepříjemným dárkem v podobě „kanára“.

Pokud nebudeme kompletní a nepodáme nadstandardní výkon, bude velmi složité uspět proti podobně kvalitnímu soupeři (nemluvě o halovém prostředí).

Komentář trenéra/kapitána:

Úvod soutěže nebyl zrovna z říše snů. Vzhledem k výše zmíněným skutečnostem jsme asi na bodový úspěch pomýšlet nemohli. Snad alespoň Břve více potrápit. Těžko můžeme být spokojeni s takovým výsledkem. Pokud chceme pomýšlet na horní příčky a postup do play-off budeme určitě muset předvést mnohem lepší výkon, než tomu bylo v tomto utkání.

Naším nejlepším hráčem byl Jakub Mrákava.