V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

My jsme však také potřebovali už nutně podovat naplno a zvlášť v domácím prostředí by to měla být povinnost.

Utkání pro nás nezačalo dobře, prohráli jsme obě úvodní dvojice. Naštěstí se nezopakovala špatná hra našich trojic z minulých utkání a po čtvrtém zápase se začínalo od začátku za stavu 2:2.

 

Další tři zápasy tak byly zlomové. Nejprve jsme hladce vyhráli vloženku, potom v souboji dvou reprezentantů dokázal Jakub Mrákava přehrát Ondřeje Víta a následná trojice posunula stav na 5:2. Zejména zápas singlů byl zřejmě rozhodujícím bodem. Ve dvou dalších zápasech jsme si se soupeřem připsali každý po bodu a skóre se tak zastavilo na konečných 6:3.

 

Pouze poslední dva zápasy a singl se rozhodovali ve třetích setech.

Komentář trenéra/kapitána:

Jsme určitě spokojeni, zejména s výsledkem. Konečně plný bodový zisk. Našimi nejlepšími hráči byli opět Jakub Mrákava a Ondřej Pachman.