V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Utkání mělo zcela opačný průběh než první duel se stejným soupeřem. Po sérii dobrých výsledků jsme se dostali do slušné herní pohody a na hřišti to bylo znát. Poměrně hladce jsme vedli 4:0 a jediné větší drama přinesla vložená dvojice, která byla nakonec jediným bodem Břví. Mrákava v singlu totiž jasně dominoval a první trojice druhé části utkání byla zároveň tou poslední.

 

Celé družstvo podalo vyrovnaný výkon. Pokud nám forma vydrží, můžeme letos pomýšlet na velmi slušné umístění.

Komentář trenéra/kapitána

Spokojenost je veliká. Vítězství nad Břvemi nás posunulo na 3. příčku tabulky, která znamená vyhnout se suveréním Modřicím hned na začátku play-off.

Na nějaké oslavy je však ještě příliš brzy. Hned zítra nás čeká těžké utkání s Čelákovicemi a v brzské době následují Žatec s Děčínem. Teprve potom se ukáže jak na tom opravdu jsme.