V případě bodové ztráty bychom si situaci značně zkomplikovali. Zvláště s přihlédnutím k senzační výhře Čelákovic nad Šacungem. I díky této ztrátě máme dokonce šanci bojovat o 2. místo v tabulce, což by byla vynikající výchozí pozice. Ale to zatím předbíhám, protože do konce základní části zbývají ještě 4 zápasy.

V Žatci jsme nezačali dobře a první dvojici prohráli 2:0, naštěstí hned ta následující stejným poměrem srovnala skóre. Důležitým vítězstvím se tak stala hned následující trojice, mimochodem jediný třísetový zápas v utkání, kterou jsme získali v koncovce třetího setu. Pak jsme dokonce odskočili na dva body, ale Žatec se v následné vložené dvojici opět dotáhl na rozdíl jediného bodu.

 

Jako rozhodující se dá v podstatě označit zápas singlů, kde výborný Mrákava zvítězil 2:0 a definitivně zlomil odpor soupeře. Následné trojice uzavřely stav na konečných 6:2.

Komentář trenéra/kapitána

Opět výborně. Při letmém pohledu do tabulky lze zjistit, jak důležitou roli bude hrát každý bod. Zatím máme sezónu rozehranou skvěle, teď jen potvrdit formu a neudělat nějakou zbytečnou chybu.

Naším nejlepších hráčem byl již po několikáté Mrákava.