V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

 

Čakovice hráli v následujících sestavách:

1/2 Pachman, Mrákava

2/2 Suchý J. ml., Suchý M.

1/3 Petřina, Pachman, Mrákava

2/3 Cibulka, Suchý J. ml., Suchý M. (střídal Hofman)

1/1 Mrákava

2/3 Cibulka, Suchý J. ml., Suchý M.

Před nádhernou diváckou kulisou byl k vidění pohledný nohejbal.

Vstup do utkání byl z říše snů vedli jsme 2:0. Obě dvojice proběhly až nečekaně hladce ve dvou setech. Téměř bezchybným Mrákavovi s Pachmanem skvěle sekundovalo staronové duo bratrů Suchých.

S prvním zápasem trojic zpřesnili Čelákovičtí hru a začal bojovný nohejbal, jak se na play-out sluší. Letošní vicemistři republiky (Petřina, Mrákava, Pachman) sice první set prohráli, ale v následujících dvou dokázali, že jejich forma graduje v pravý čas.

Vedení 3:0 bylo zřejmě zlomovým momentem utkání. Čelákovice sice ještě dokázaly odpovědět následnout trojicí a ač v singlu předvedl Kolenský skvělý výkon, na Mrákavu to v koncovce přece jen nestačilo.

To bylo ze strany Čelákovic vše a tak další trojice uzavřela výsledek na konečných 5:1 pro Čakovice.

Komentář trenéra/kapitána:

Co říci? Výsledek mluví za vše. Maximální spokojenost, trochu nás příjemně zaskočilo množství chyb, které Čelákovice předvedly v úvodu utkání.

Mužstvo podalo výborný výkon, pokud ho dokážeme zopakovat i v příštím utkání, budou to mít Čelákovice hodně těžké.