V červnu roku 2017 obdržela naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci PROGRAMU VIII - Organizace sportu
ve sportovních klubech na podporu mládežnického sportu v roce 2017 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci plně poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV.

TOPlist

V nedělní předehrávce se počasí poměrně umoudřilo a tak jsme mohli plně využít výhody domácího prostředí. Byli jsme kompletní, zatímco soupeři chyběli Plachý s Novosadem, což se ukázalo jako důležitý handicap.

I tentokrát si s námi počasí pěkně pohrálo a donutilo nás podruhé využít halu ve Staré Boleslavi. Byli jsme kompletní a navíc dorostenec Kalous, zatímco soupeři chyběl Ungermann.

Sestava družstva Suchý, Kurka, Cibulka, Macurek, Poncar, Strejček, Klabík, Putík

Počet diváků 55

Ve čtvrtém kole jsme nastoupili na hřišti vicemistra z Karlových Varů. Chyběl nám pouze Hofman.

Nemá smysl nijak zvlášť podrobně rozebírat jednotlivé zápasy, scénář je vždy v podstatě stejný. Začneme dobře, hrajeme vyrovnaně a v koncovce uděláme fatální chyby, které nepatří ani do soutěže žáků. Opět jsme hráli 4 zápasy na 3 sety a výsledkem bylo žádné vítězství. Zkusili jsme i změny v sestavě, ale kýžený efekt to nepřineslo.

Jako příklad uvedu singl, ve kterém Macurek vedl v rozhodujícím setu nad Babkou 5:8 a 8:9. Prohrál 10:9, jak jinak ...

Vary nám uštědřily prvního kanára letošní sezóny. Netvrdím, že jsme měli na vítězství, ale uhrát lepší výsledek určitě nebyl zas tak nesplnitelný cíl.

Komentář trenéra/kapitána

Sen o play-off se nám začíná rozplývat. Spíše budeme mít plné nohy práce neskončit po základní části poslední. Mladí hráči bohužel ještě nemají potřebné zkušenosti, což se nejvíc projevuje ve vypjatých koncovkách. Nezbývá než bojovat, první bodový zisk bychom potřebovali jako sůl. Důležité bude neztratit kontakt se soupeři.

Není pochyb o tom, tam jsou některé aspekty byste měli přemýšlet o své zdraví. Diflucan, jeden z nové podtřídy syntetických antimykotik, je existující jako sterilní roztok pro intravenózní použití ve skleněných nádobách. Cialis je ideální lék na pomoc mužům udržet erekci. Pokud uvažujete cialis prodej, pravděpodobně byste chtěli studovat o . Dnes mnoho rodin on-line vyhledat konkrétního klíčového slova "" na internetu. Další otázkou měli bychom je . Erektilní dysfunkce může být výsledkem psychologického stavu. I v případě, že má fyzickou příčinu, psychický stav může tento problém ještě horší. Jako ve skutečnosti, vědeckého hodnocení zjištěno, že až tři čtvrtiny lidí na takové léčivo zkušenosti sexuální dysfunkce. Některá choroba či jiné léky mohou interagovat s Cialis. Váš poskytovatel zdravotní péče bude zkontrolovat údaje, za předpokladu, léky, včetně Cialis, je pro vás to pravé.

Sestava družstva Suchý, Cibulka, Macurek, Poncar, Strejček, Kalous, Putík, Klabík

Počet diváků 25

V této sezóně jsme asi ještě nebyli tak blízko bodovému zisku jako v Žatci. Chyběli Kurka a Hofman, naopak pomoci přišel dorostenec Kalous. Utkání bylo velmi vyrovnané.

Až do poloviny to bylo bod za bod, po vložené dvojici jsme dokonce 2:3 vedli. Jednoznačným klíčovým momentem byl zápas singlů. Strejček vyhrál první set a ve druhém vedl 6:8, přesto nedokázal zápas dotáhnout. Žatec srovnal na 3:3, z čehož jsme se už nevzpamatovali. Sérií 3 následných vítězných zápasů si domácí zajistili důležité body do tabulky – 6:3.