V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Čako A které bude v nadcházející sezóně hrát 2.ligu zatím neukázalo posily, ale nastoupilo v sestavě z loňska. V zápasu proti Nýřanům nezaváhal mimo jeden set leadr Čako Boys Jirka Vaňásek. Miša Hüttl se trošičku zastřeloval ale mimo tři sety také prošel úspěšně. Trocha laidácky k poháru přistoupil Milda Vojáček alias mivoj, který se jal zkoušet potahy a po vítězném prvním zápase následující dva zápasy sice těsně ale prohrál.

 

Výsledky:

Niedermayer, Makoň - Vaňásek, Hüttl 1-3

Gabriel - Hüttl 2-3

Makoň - Hüttl 1-3

Šimek - Hüttl 0-3

Makoň - Vojáček 2-3

Gabriel - Vojáček 3-1

Niedermayer - Vojáček 3-2

Niedermayer - Vaňásek 1-3

Gabriel - Vaňásek 0-3

Makoň - Vaňásek 0-3

Hodnocení trenéra:

Jrka Vaňásek podal standartní výkon bez chyb, Miša Hüttl také v klidu sice měl slabší chvilky, ale zvladl to v pohodě, mivoj doplatil na své zkoušky a doufám, že dostal rozum a v nové sezóně bude leadrem mužstva B, které bude nastupovat v Pražské divizy. Dalším soupeřem bude Sokol Plzeň, který postoupil přes druholigový Slavoj Praha. Těšme se koho vytáhne boss mivoj z rukávu na tento zápas. :)