Utkání Čakovic v Dolních Počernicích, tedy prvního s druhým celkem tabulky slibovalo zajímavý a bojovný fotbal.Čakovice musely ještě před začátkem utkání řešit problém, protože se zranil stoper Hlavata.Trenér Rosenhofer ho nakonec vyřešil nasazením Babky na levý kraj zálohy.Od úvodního hvizdu uběhlo pět minut, když byl Mihalík na hranici velkého vápna faulován a Čakovice dostaly velmi dobrou příležitost přímého kopu.Míč si postavil Kožuch a ranou do šibenice poslal naše mužstvo do vedení.O chvíli později však mohly Dolní Počernice vyrovnat, když centr z levé strany poslal osamocený hráč domácích pouze nad branku Hubeného.A tak v 17. minutě unikl Mihalík domácím obráncům ve vápně, počkal si a přesně přihrál nabíhajícímu Koštialovi, který zvýšil na 0:2. O deset minut později mohlo být rozhodnuto, když Karas pronikl domácí obranou a z malého vápna trefil pouze vybíhajícího brankáře, který míč vyrazil před sebe a Karas tentokrát trefil břevno domácí branky.Zahrozili i domácí, když jejich hráč dostal balón pár metrů před velkým vápnem a po souboji s Petlanem upadl a dožadoval se odpískání faulu, ovšem rozhodčí byl jiného názoru. Ve 44. minutě se k odraženému balónu na polovině domácích dostal Mihalík a přehodil brankáře, který byl daleko z brány.Stav utkání po prvním poločase byl 0:3 pro Čakovice, což asi čekal málokdo. Ve druhém poločase bylo k vidění plno šancí na obou stranách. Velmi nebezpečná byla akce domácích, ve které se po centru z pravé strany ocitl jeden z útočníků, ale z malého vápna střílel vedle. O chvíli později běžel Mihalík sám na brankáře, ale střílel hodně nepřesně.Domácí obraně dělali problémy především výborně hrající Kožuch s Karasem. Další obrovskou šanci měly také Dolní Počernice. Po centru z levé strany hlavičkoval z malého vápna osamocený hráč domácích, ale výborný zákrok dnes výborně chytajícího Hubeného gólu zabránil. V 76. minutě utekl obraně Koštial a střelou podél brankáře zvýšil na konečných 0:4. V závěru ještě měli šanci domácí, ale Hubený opět předvedl výborný zákrok. Na druhé straně měli šance nejprve Kožuch a poté i Karas, ale stav utkání se už nezměnil. Čakovice vyhrály důležitý zápas na hřišti Dolních Počernic a zvýšily tak svůj náskok v čele tabulky na šest bodů právě před druhými Dolními Počernicemi. Příští sobotu přivítají Čakovice na domácím hřišti Slavoj Koloděje, utkání začíná v 10:15.

Sokol Dolní Počernice - TJ Avia Čakovice 0:4 (0:3)
Sestava :Hubený - Samec, Albrecht, Jurkanin (K), Petlan - Karas, Kožuch, Freudl, Babka - Koštial (85.Jakimeczko), Mihalík (70.Hajšman)
Branky :Kožuch, Mihalík, Koštial 2
Nevyužití náhradníci :Hrabánek (B), Došlý
ŽK :Jakimeczko
Trenér :Rosenhofer
Rozhodčí :Hruška