V červnu roku 2017 obdržela naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci PROGRAMU VIII - Organizace sportu
ve sportovních klubech na podporu mládežnického sportu v roce 2017 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci plně poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV.

TOPlist

SK Dolní Měcholupy "B" - TJ Avia Čakovice 3:2 (0:2)

V posledním zápase úspěšné sezóny hrály Čakovice v Dolních Měcholupech s tamní rezervou.
Čakovice se musely obejít bez Karase, Jurkanina, Došlého, Hlavaty a Hajšmana.

TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Kolovraty 2:2 (1:0)

V posledním domácím zápase v této sezóně Čakovice přivítaly Kolovraty.

TJ Avia Čakovice - TJ Spartak Hrdlořezy 6:0 (3:0)

Domácí Čakovice jasně přehrály hosty z Hrdlořez a zaslouženě vyhrály.Zápas se domácím velmi povedl a obzvláště Babkovi, jenž vstřelil hattrick.

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Avia Čakovice 0:2 (0:2)

Čakovice vyhrály na hřišti Štěrbohol 0:2, když obě branky vstřelily v první půli. Výhrou si tak zajistily postup do 1.B třídy.

SK Hostivař "B" - TJ Avia Čakovice 1:2 (1:1)

V důležitém utkání nastoupily Čakovice v Hostivaři s tamní rezervou.Nejprve poslal hosty do vedení Babka,ale vzápětí domácí vyrovnali.Utkání ve druhé půli nakonec rozhodl Karas.