Čakovice byly od začátku aktivnější, ale nakonec to byli hosté, kteří si vytvořili první velkou šanci zápasu.Na levé straně se uvolnil hráč hostí a přihrál na malé vápno, kde se po závaru dostal k míči jeden z hráčů Kolodějí a měl na kopačce téměř jistý gól, ovšem obrovskou šanci zneškodnil brankář Hubený, který střelu vyrazil na roh.Této šance mohli hosté litovat.Domácí si už poté dávali pozor a Koloděje už téměř k ničemu nepustili.Ve 12. minutě využil chybu hostů v rozehrávce Mihalík a střelou podél vybíhajícího brankáře poslal Čakovice do vedení.Domácí pak měli do poločasu ještě několik šancí. Za zmínku stojí třeba pěkná přízemní střela Kožucha z pětadvaceti metrů, která jen těsně prolétla kolem pravé tyče. Nebo další únik Mihalíka, který tentokrát šel opět sám na brankáře a pokoušel se mu udělat kličku do strany, ale brankář mu rukou míč vypíchl.

Ve druhém poločase domácí pokračovali ve velmi dobrém výkonu, který převedli i v prvním poločase. V 62. minutě Čakovice využily převahu a zvýšily na 2:0. Babka pěkně odcentroval z levé strany a volný Koštial zvýšil na 2:0. Další šanci měl Babka, když se z dvaceti metrů snažil přehodit vyběhnutého brankáře, branku však přestřelil. V 78. minutě bylo definitivně rozhodnuto, když Mihalík utekl obraně a přihrál před prázdnou bránu volnému Ryšavému, který vstřelil svou druhou branku v sezóně. Pět minut před koncem měl ještě obrovskou šanci střídající Jakimeczko, když po centru z levé strany stál sám na malém vápně, ovšem míč minul. Čakovice tak zvýšily svůj náskok v tabulce již na 9 bodů, protože Dolní Počernice prohrály doma s Královicemi. Příští týden hrají Čakovice v Uhříněvsi. Zápas se hraje v sobotu 25.4. od 17:00 .

TJ Avia Čakovice - SK Slavoj Koloděje 3:0 (1:0)
Sestava :Hubený - Došlý, Albrecht, Petlan, Samec - Karas, Kožuch, Freudl, Babka (67.Ryšavý) - Koštial (K), Mihalík (82. Jakimeczko)
Branky :Mihalík, Koštial, Ryšavý
Nevyužití náhradníci :Hrabánek (B), Jurkanin
Trenér :Rosenhofer