Po zlepšeném výkonu oproti minulému zápasu v Uhříněvsi domácí zvítězili 3:0.
Ze začátku zápasu bylo na obou stranách plno nepřesností. Ovšem v 10. minutě z dvaceti metrů nebezpečně vystřelil Kožuch, brankář vyrazil míč pouze před sebe a osamocený Karas ho dorazil do branky. Hosté v první půli dvakrát nebezpečně zahrozili, nejprve po pravé straně soupeř utekl, nacentroval do běhu útočníkovi hostů, ale ten z výhodné pozice bránu přestřelil. Při druhé šanci se soupeř ocitl na malém vápně, jenže tentokrát střílel vedle. Čakovice poté zlepšily hru a soupeř už se těžko dostával za půlku. Deset minut před koncem první půle z levé strany kopal přímý kop Freudl a na jeho centr na zadní tyč si naběhl Mihalík, který hlavou zvýšil na 2:0. Do druhé půle už nenastoupil Kožuch a nahradil ho Babka. Domácí byli lepší, ale nedokázali to brankově zúročit.Velkou šanci měl Koštial, když po přesné přihrávce do běhu šel sám na brankáře, který jeho střelu vyrazil. Šanci měl i střídající Babka, když se na malém vápně otočený zády k bráně dostal k míči a obtočil se kolem bránícího hráče, ale vystřelil pouze do brankáře. Dvanáct minut před koncem po pěkné akci domácích zvýšil Babka na konečných 3:0. Příští kolo hrají Čakovice v sobotu 9. května od 10:30 v Hostivaři.

TJ Avia Čakovice - TJ Praga Praha 3:0 (2:0)
Sestava :Hubený - Samec, Albrecht, Petlan, Hajšman - Mihalík, Kožuch (46.Babka), Jurkanin (K), Freudl - Karas, Koštial
Branky :Karas, Mihalík, Babka
Nevyužití náhradníci :Hrabánek (B)
ŽK :Freudl
Trenér :Rosenhofer