V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Ze začátku zápasu byla hra celkem vyrovnaná, ale po čase měli míč více na svých kopačkách domácí. Ovšem ve 14. minutě utekl po pravé straně rychlý Karas a střelou podél brankáře poslal Čakovice do vedení. Hra se poté odehrávala spíš uprostřed hřistě a tím pádem nebylo ani moc šancí. Až deset minut před koncem první půle unikl po levé straně Koštial, který nahrál míč před bránu a domácí obránce si vstřelil vlastní gól. Ve druhém poločase byly opět Štěrboholy o trochu lepší než Čakovice. K vidění byly i šance na obou stranách, ale žádná se neujala. Hosté z Čakovic nakonec uhájily dvoubrankové vedení a vítězstvím si s předstihem zajistili postup do 1.B třídy. Příští kolo sehrají Čakovice poslední domácí utkání v sezóně s druhými Kolovraty. Zároveň po zápase proběhne oslava postupu do 1.B třídy.


SK Viktoria Štěrboholy - TJ Avia Čakovice 0:2 (0:2)
Sestava :Hubený - Vlk, Albrecht, Petlan, Ryšavý - Karas (88.Jakimeczko), Jurkanin (K), Kožuch, Freudl - Koštial, Mihalík (85.Babka)
Branky :Karas, vlastní
Nevyužití náhradníci :Hrabánek (B), Samec, Hlavata
Trenér :Rosenhofer
Rozhodčí :Šindelář