Po první dvojici jsme se celkem hladce ujali vedení 1:0, když ve druhé vedli Cibulka s Pachmanem po prvním vyhraném setu 7:5 i ve druhém, začínali jsme se těšit na příjemné překvapení. Bohužel však slibné vedení neudrželi a ve třetím těsně prohráli. Bylo srovnáno na 1:1, což se nakonec ukázalo jako jeden z rozhodujících momentů. Dalších rozhodujícím momentem nebo spíše mementem celého utkání byla naše hra trojic. Zkrátka zoufalství, nutno samozřejmě přiznat, že také zásluhou Modřic, kde Kop byl k nepřekonání.

Stav 1:3 nevypadal moc nadějně, ale vloženka se siglem nás zatím drží. Mrákava v singlu sice ještě letos nevyhrál úvodní set, nicméně ani Kop na něj nestačil.

Srovnáno na 3:3 a šlo se do odvet trojek. Tuhle pasáž nemá cenu rozebírat – hladce 3:5.

To naopak odvety dvojek slibovali mnohem napínavější podívanou. Začínali Ungermann s Mrákavou a opět prokázali, že letos budou prohrávat hodně málo – 4:5. Zodpovědnost tak zůstala na Cibulkovi s Pachmanem. Bohužel ani napodruhé nedokázali dotáhnout slibně rojetý zápas a prohráli 10:9 ve třetím setu.

Čakovice hráli v následujících sestavách:

1/2 Ungermann, Mrákava

2/2 Pachman, Cibulka

1/3 Ungermann, Pachman, Hofman

2/3 Suchý, Mrákava, Cibulka

3/2 Suchý, Macurek

1/1 Mrákava

1/3 Ungermann, Pachman, Hofman (Macurek)

2/3 Suchý, Mrákava, Cibulka

1/2 Ungermann, Mrákava

2/2 Pachman, Cibulka

Komentář trenéra/kapitána

Spokojeni být nemůžeme. Bylo by naivní si myslet, že jsme ztratili utkání posledním balónem. Zdálo by se, že pokud prohrajete s takovým soupeřem všechny trojky nemůžete uspět. Nechybělo moc a opak byl pravdou.

Je to velká škoda, s uzdraveným Pelikánem budou Modřice ještě o poznání silnější.

My musíme zapomenout a soustředit se na následující těžké dvoukolo.