Do první dvojice nastoupil kapitán Poncar s Albrechtem a po slibném a bezchybném prvním setu opět druhý a třetí set prohráli, nutno zmínit zranění Š.Albrechta (tříslo). Druhá dvojice při neúčasti O.Kubici (narození syna Toníka) nastoupila v sestavě Strejček, J.Grmela (F - hráč kraje) a soupeře vyprovodila ve dvou setech. První čakovická trojice opět zaváhala, nutno podotknout po boji a zanechala dobrý dojem. Druhá trojice opět v třísetovém zápase srovnala stav utkání na 2:2, kdy za lehce zraněného Albrechta táhl trojici Strejček. Následovala naše silná vložená dvojice Fišer, Kalous, která nám již podruhé zajistila bod a já si dovolím tvrdit, že ve druhé lize jí těžko bude někdo porážet. V singlu nastoupil Strejček proti nepříjemnému běhavému soupeři a jen aktivní hra směrem k síti ho přes vyrovnaný první set přivedla k vítězství (stav 4:2). Otočené trojice vyšly smírně, Poncarova vyhrála ve třech setech a Albrechtova prohrála 0:2. Poslední vítězný bod zajistili Poncar s Albrechtem ve dvou setech a mohlo se jít slavit.
Soupeř z Plazů nehrál špatně opíral se především o dobrou obranu, na kterou má výborné hráče (Knytl,Šenkýř). Štěstí pro nás bylo zranění M.Kaudla, soupeřova prvního smečaře. Od nás bych pochválil za zlepšený výkon ve trojicích V.Rabase, i když chyb na útoku se opět nevyvaroval. Pak také Jirku Grmelu, pro kterého to byla druholigová premiéra a předvedl přesně takový výkon jaký jsme od něj očekávali (zejména dvojice). Ostatní zahráli svůj vysoký standard a je vidět jak každým zápasem jde výkon nahoru.
Příští dvě kola ukážou na co tento tým má, neboť nás čekají dva nejtěžší soupeři - Start, České Budějovice. Konstatoval Tomáš Macurek, vedoucí druholigového týmu.

1.ALBRECHT,PONCAR - ŠENKÝŘ,KOSEK 1:2
2.STREJČEK,GRMELA - KAUDL,KNYTL 2:0
3.PONCAR,RABAS,GRMELA - ŠENKÝŘ,TRUKSA,KOSEK 1:2
4.ALBRECHT,FIŠER,STREJČEK - POLÁK,KAUDL,KNYTL 2:1
5.FIŠER,KALOUS - POLÁK,TRUKSA 2:0
6.STREJČEK - ŠENKÝŘ 2:0
7.PONCAR,RABAS,GRMELA - POLÁK,KAUDL,KNYTL 2:1
8.ALBRECHT,FIŠER,STREJČEK - ŠENKÝŘ,TRUKSA,KOSEK 0:2
9.ALBRECHT,PONCAR - KAUDL,KNYTL 2:0