Utkání se pro nás vyvíjelo od začátku vcelku dobře. Stále jsme si udržovali mírný náskok, který soupeř dokázal vždy jen korigovat nebo srovnat. I přes přiznivý vývoj jsme si však nedokázali odvézt ze hriště Žatce plný bodový zisk. Významně to ovlivnily dva nečekané faktory. Prvním byly nečekané prohry dvojice Mrákava, Ungermann, která ani v jednom ze svých zápasů nedokázala zvítězit. Druhým pak zranění zad smečaře Cibulky po první odehrané trojici.

Nutno podotknout, že soupeři chyběl jeden z klíčových hráčů - Pecina.

Zlomové momenty, které nás připravili o bod byly v podstatě také dva. Nejdříve první letošní prohra Mrákavy s Ungermannem srovnala stav na 1:1 namísto vedení 0:2 s následným zvýšením na 0:3. Potom samozřejmě vedení 3:5 před závěrečnými dvojicemi jsme měli zužitkovat.

Čakovice hráli v následujících sestavách:

1/2 Pachman, Kurka

2/2 Ungermann, Mrákava

1/3 Suchý, Mrákava, Kurka

2/3 Hofman, Pachman, Cibulka (Macurek)

3/2 Suchý, Macurek

1/1 Mrákava

2/3 Hofman, Pachman, Macurek (Ungermann)

1/3 Suchý, Mrákava, Kurka

2/2 Ungermann, Mrákava

1/2 Pachman, Kurka

Komentář trenéra/kapitána

Spokojeni vzhledem k vývoji nejsme. Bod ze hriště Žatce je slušným výsledkem, ale měly být dva. Navíc by nás to výrazně přiblížilo našim největším soupeřům.

Teď nám nezbývá než překvapit na úkor favoritů, což bude nesmírně těžké. Rozlosování máme lepší než v první polovině, tak musíme zabojovat.