Proto jsme měli před zápasem týmový pohovor o přístupu k utkání, o maličkostech co mohou ovlivnit utkání a nabádali jsme k zodpovědné hře hlavně na začátku utkání.
Po dlouhé době jsme byli kompletní (chyběl jen zraněný Poncar) a tak jsme mohli udělat ve formacích změny, které se dle mého názoru osvědčili. V první dvojici nastoupili Albrecht s Kubicou a ve třech setech proti horší dvojici vyhráli. Ve druhé Grmela, Strejček nestačili ve třech setech na dvojku Babka, Gruber, přičemž ve třetím setu vedli 8:6 a přesto prohráli. Když naše elitní trojka Albrecht, Strejček, Kubica (prohodil se s Fišerem) prohrála s jejich lepší a naše druhá trojice Grmela, Rabas, Fišer porazila jejich horší byl stav 2:2. Vložená dvojice ve složení Kalous, Fišer nám s přehledem zajistila vedení ve dvou setech a hlavně hra neměla daleko k dokonalosti. Singl dopadl dle předpokladu pro hosty kdy Babka po prvním vyrovnaném setu 8:10 s přehledem porazil našeho Strejčka. Stav 3:3 dával proti těžkému soupeři v otočených sestavách velkou naději na body v utkání, hlavně když Albrechtova družina šla na horší trojici. Jenže v obou trojicích jsme odešli poražení a na stav 3:5 nebylo zrovna milé pokoukání. Krásně rozjeté utkání se málem ztratilo nebýt výborně zahraných obou posledních deblů. Nebyla to žádná krása, ale urputný boj o každý míč se šťastným koncem pro domácí.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem za zlepšený výkon. Je vidět, že když jsme kompletní, tak hrajeme s kýmkoliv vyrovnanou partii. Samozřejmě je co zlepšovat musíme se na důležitá utkání co nás čekají v týdnu svědomitě připravit, potvrdil vedoucí Čakovic T. Macurek st.


Albrecht, Kubica - Novotný, Nepodal 2:1
Strejček, Grmela - Gruber, Babka 1:2
Albrecht, Kubica, Strejček - Nový, Babka, Nepodal 1:2
Rabas, Fišer, Grmela - Knebl, Gruber, Novotný 2:1
Kalous, Fišer - Voruda, Nový 2:0
Strejček - Babka 0:2
Albrecht, Kubica, Strejček - Knebl, Gruber, Novotný 1:2
Rabas, Fišer, Grmela - Nový, Babka, Nepodal 1:2
Albrecht, Kubica - Gruber, Babka 2:1
Strejček, Grmela - Novotný, Nepodal 2:1