Šacung začal potvrzovat roli favorita hned od začátku, kdy v rozhodujících chvílích dokázal přeci jen lépe zformovat své síly a rychle vedl 4:0.

My jsme se zvedli k odporu pouze ve vložené dvojici, ale to už bylo na účinnou korekci příliš pozdě. Když navíc následně prohrál Macurek ve třech setech singla, bylo o osudu utkání v podstatě rozhodnuto. Jednalo se jen o to, jakou kosmetickou úpravu výsledek dostane. Ač první trojice druhé půlky byla nejvyrovnanějších utkáním dne, stejně podlehla 10:9 ve třetím setu a uzavřela skóre na nelichotivých 6:1 z pohledu domácích.

Žádné zlomové momenty se v utkání nevyskytovali. Vzhledem k předvedené hře, zvláště z naší strany, není výsledek nijak překvapivý. Nutno dodat, že výkony ani jednoho družstva nenesly parametry extraligové soutěže.

Čakovice hráli v následujících sestavách:

1/2 Pachman, Kurka

2/2 Putík, Suchý J.

1/3 Macurek, Hofman, Albrecht

2/3 Cibulka, Pachman, Putík

3/2 Macurek, Albrecht

1/1 Macurek

2/3 Cibulka, Pachman, Putík (Kurka)

Komentář trenéra/kapitána

Spokojeni nejsme, obzvláště s předvedenou hrou. Pokud chceme myslet na umístění v horní polovině tabulky, budeme muset rychle zapomenout. Nemá smysl se vyjadřovat k jednotlivým výkonům, protože nefungoval zejména celek. Z hlediska parametrů hry nás bohužel budou čekat ještě mnohem těžší utkání, takže nám nezbývá než něco vymyslet. V opačném případě to jinak bude jedna smutná zpráva za druhou.