K prvnímu utkání play-out jsme v domácím prostředí přivítali tým Žatce. Kurty naštěstí vydržely a tak nebyl nutný přesun do haly.

Do posledního utkání základní části jsme na rozdíl od soupeře nastupovali kompletní. Na Žatci bylo vidět, že možnou výhodu domácího prostředí (v případě vítězství) příliš neřeší.

Po vydřeném vítězství v minulém kole nad Vsetínem nás čekal soupeř, který ještě nezískal ani bod. Pokud jsme chtěli pomýšlet na 5. příčku, jež zaručuje nejlepší výchozí pozici do play-out, rovnal se plný bodový zisk „povinnosti“.

Stejně jako na hřišti soupeře chyběl k utkání nemocný Pachman. Ztráta o to větší, že poslední utkání odehrál v dobré formě.

V kompletním složení jsme doma přivítali k odvetnému utkání Karlovy Vary. Jeden z horkých favoritů si přijel pro dva body a bylo na nás, jak se s tím popereme.

Za krásného počasí jsme nastoupili v Modřicích proti největšímu favoritovi celé soutěže. Pro nás utkání s trochu zvláštní příchutí, protože právě do Modřic přestoupil letos náš bývalý hráč Mrákava, jedna z letitých opor Čakovic.

K domácímu utkání se Šacungem chyběl pouze Kurka, jeho místo v sestavě obsadil dorostenec Strejček. Úvod nám nevyšel, Šacung v poklidu kontroloval oba zápasy dvojic, stejně tak první trojici a vedl 0:3.

Pod dojmem dvou předešlých vítězných utkání jsme nastupovali k začátku druhé poloviny soutěže na hřišti Čelákovic.

K utkání s Žatcem nám chyběl Albrecht, ale pomoci přišel dorostenec Strejček. Ač byl Žatec mírným favoritem, nastoupili jsme bez respektu.

K utkání s poslední Zručí-Sencem jsme nastoupili kompletní s cílem konečně prolomit letošní šňůru bez vítězství.

K utkání ve Vsetínu nám chyběl Pachman. Jak se ve výsledku ukázalo, byla to ztráta klíčová. Naopak z B týmu byl povolán dorostenec Strejček a předvedl se velmi dobře.

Ke druhému utkání sezóny jsme vyrazili do Benešova. Šacung využil možnosti výjimky k přesunu do halového prostředí, což znamenalo pro jeho silově disponované hráče jasnou výhodu. I přesto bylo utkání plné nevynucených chyb na obou stranách.

K utkání na hřišti K. Varů nám chyběli Macurek a Hofman. Rozhodně tomu nelze připisovat jasný výsledek. Proti kompaktně hrajícím Varům, navíc v domácím prostředí bychom těžko uspěli i v plné sestavě.

Za chladného počasí na kvalitně připravených kurtech jsme jako již tradičně zahájili sezónu ve venkovním prostředí, tentokrát proti bronzovému týmu loňské soutěže - Čelákovicím.

Před sympatickou diváckou kulisou jsme nastoupily ve třetím utkání proti favoritu celé soutěže a obhájci titulu – týmu Modřic.