V červnu roku 2017 obdržela naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci PROGRAMU VIII - Organizace sportu
ve sportovních klubech na podporu mládežnického sportu v roce 2017 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci plně poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV.

TOPlist

K prvnímu utkání play-out jsme v domácím prostředí přivítali tým Žatce. Kurty naštěstí vydržely a tak nebyl nutný přesun do haly.

Do posledního utkání základní části jsme na rozdíl od soupeře nastupovali kompletní. Na Žatci bylo vidět, že možnou výhodu domácího prostředí (v případě vítězství) příliš neřeší.

Stejně jako na hřišti soupeře chyběl k utkání nemocný Pachman. Ztráta o to větší, že poslední utkání odehrál v dobré formě.

Po vydřeném vítězství v minulém kole nad Vsetínem nás čekal soupeř, který ještě nezískal ani bod. Pokud jsme chtěli pomýšlet na 5. příčku, jež zaručuje nejlepší výchozí pozici do play-out, rovnal se plný bodový zisk „povinnosti“.

V kompletním složení jsme doma přivítali k odvetnému utkání Karlovy Vary. Jeden z horkých favoritů si přijel pro dva body a bylo na nás, jak se s tím popereme.