Klíčové okamžiky se pro nás odehrály hned zpočátku. V první dvojici ve třetím setu za stavu 9:9 se nám podařilo chytit, ale blokař se bohužel dotknul sítě a prohrávali jsme 0:1. Druhá dvojice vedla ve třetím setu 9:8, soupeř nejprve z útoku srovnal, následně nás chytil a s přehledem zužitkoval – 0:2. Namísto abychom vedli, jsme 0:2 prohrávali a šance na bodový zisk se začala rozplývat.

První trojice byla v režii domácích, 0:3. Ve druhé trojici jsme se vzmohli k poslednímu odporu, ale opět jsme v koncovce nestačili. Po prohře 8:10 ve třetím bylo téměř jasno – 0:4. Vložená dvojice, naše tradiční opora, předvedla matný výkon a prohrála hladce 0:2. Podobně si počínal i Pachman proti suverénnímu Kolenskému a výsledkem byl druhý „kanár“ v sezóně.

Čakovice hráli v následujících sestavách:

1/2 Pachman, Cibulka

2/2 Putík, Suchý J.

1/3 Suchý J., Hofman, Albrecht

2/3 Cibulka, Pachman, Putík

3/2 Albrecht, Macurek (Kurka)

1/1 Pachman

Komentář trenéra/kapitána

Spokojeni nejsme, ale prohráli jsme zaslouženě. Chybami v koncovkách jsme se připravili o nadějný vstup do utkání a domácí toho beze zbytku využili. Musíme se více soustředit na základní věci, v mezihře byl největší rozdíl. Nezbývá nám než bojovat a pokusit se získat nečekané body na úkor silnějších soupeřů.