V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

Až ve druhé trojice jsme se vzepjali k odporu, ale stejně jsme po boji 1:2 prohráli. Byl to zřejmě jediný zlomový okamžik, který mohl vývoj utkání ještě zvrátit. Hosté zvýšili na 0:4 a jen fatální selhání by je mohlo připravit o bodový zisk.

My jsme to nezabalili a v tradičně kvalitní vložence jsme korigovali na 1:4. Poté Pachman nastoupil v singlu proti Kadeřábkovi a poprvé v sezóně jsme se radovali z vítězného singlu – 2:4.

Do druhé půlky jsme vystřídali v trojici mladíků Macurka namísto Cibulky a došlo k oživení. Kluci bojovali, ale Doubrava s Holubem je ve třech setech nakonec přeci jen přetlačili a zvýšili na 2:5. Konec nebyl žádným dramatem, hned následná trojice Šacungu dominovala ve dvou setech, čímž uzavřela skóre na 2:6.

Čakovice hráli v následujících sestavách:

1/2 Putík, Suchý J.

2/2 Pachman, Cibulka

1/3 Cibulka, Pachman, Putík

2/3 Suchý J., Hofman, Albrecht

3/2 Macurek, Strejček

1/1 Pachman

1/3 Macurek, Pachman, Putík

2/3 Suchý J., Hofman, Albrecht (Strejček)

Komentář trenéra/kapitána

Spokojeni nejsme, ale uprostřed utkání jsme soupeře docela potrápili. Nicméně Šacung si výsledek pohlídal. Pozitivní je vystoupení mladíků ve vložené dvojici a konečně první vyhraný singl v sezóně.