V červenci letošního roku obdržela opět naše tělovýchovná jednota od MŠMT v rámci Programu Můj klub na podporu mládežnického sportu v roce 2018 významnou finanční částku. TJ tuto dotaci poskytne na odměny kvalifikovaným trenérům pracujícím s mládeží ve sportovních oddílech a odboru SPV a na zabezpečení činnosti mládežnických družstev
 

TOPlist

K utkání nám chyběl Kurka, navíc Pachman byl těsně po nemoci, takže jsme se rozhodli ho šetřit. Jak se začalo od začátku potvrzovat, nebylo třeba míchat se sestavou. Obě úvodní dvojice poměrně v klidu přehrály sestavy domácích, čímž nám zajistily vedení 0:2. O jediné větší drama dne se postaraly první trojice, kdy jsme rozhodli až posledním míčem 9:10 ve třetím setu. Stav 0:3 definitivně zlomil odpor domácích, když následná trojice a vložená dvojka zvyšovaly již na 0:5. Čestný bod domácích tak přišel v singlu. Macurek prohrál 10:8 ve třetím setu a dovolil korigovat na 1:5. Poslední slovo měla hned další trojice, která s přehledem uzavírala na 1:6.

Čakovice hráli v následujících sestavách:

1/2 Macurek, Suchý J.

2/2 Putík, Cibulka

1/3 Hofman, Albrecht, Macurek

2/3 Suchý J., Cibulka, Putík

3/2 Albrecht, Hofman

1/1 Macurek

1/3 Suchý J., Cibulka, Putík

Komentář trenéra/kapitána

Spokojeni samozřejmě jsme. Všechna tzv. „povinná“ vítězství bývají ošidná. Vzpomeňme na loňské klopýtnutí Žatce v posledním kole s Děčínem, které je stálo play-off. My jsme své utkání naštěstí zvládli, bohužel vzhledem k výsledku utkání Vsetína máme již jen velmi teoretickou šanci na 5. místo. Nicméně v posledním kole v Žatci budeme bojovat o výhodu domácího prostředí. Nebude to jednoduché utkání, ale stačí nám i remíza.