Sestava družstva Suchý J. ml., Kurka, Cibulka, Macurek, Hofman, Klabík, Poncar, Strejček

Počet diváků 25

K prvnímu utkání letošní sezóny jsme byli nuceni se přesunout do haly ve Staré Boleslavi. Počasí nám bohužel nedovolilo využít výhody domácího prostředí na venkovních kurtech. Navíc se v uplynulém týdnu zranil jeden z klíčových hráčů, Putík, což zkomplikovalo situaci.

I přes improvizovanou sestavu jsme do utkání vstoupili bez respektu a v napínavém zápasu dvojic urvali první bod 10:9 ve třetím setu.

Nebyl to zdaleka jediný třísetový zápas. Oproti papírovým předpokladům jsme se soupeřem drželi krok velmi dlouho. 5 ze 6 zápasů, až do souboje singlů (včetně), skončilo nejtěsnějším možným rozdílem 10:9 ve třetím setu, jeden 10:8. Skóre po 6 zápasech mohlo být prakticky jakékoliv, nicméně soupeř vedl 2:4.

Následná trojice i přes zbytečné chyby v mezihře držela celkem krok, ale prohrála dvakrát 8:10. Poslední trojice už byla jednoznačnou záležitostí hostů, kteří uzavřeli stav na celkových 2:6.

1/1 Strejček

2/3 Suchý, Hofman, Klabík (Kurka, Strejček)

Komentář trenéra/kapitána

Trochu nás to mrzí, protože utkání bylo velmi vyrovnané. Škoda zraněného Putíka, který nás mohl posunout ještě o ten kousek nahoru, který jsme potřebovali. Nicméně to bylo první utkání sezóny s papírovým favoritem, kterému halové prostředí určitě vyhovovalo.

Náš tým omladil a hráči podali solidní výkon. Je znát, že poctivá zimní příprava v nás něco zanechala. Pokud budeme kompletní a dokážeme, aby naše výkonnost měla stoupající tendenci, máme šanci na dobrý výsledek s jakýmkoliv soupeřem.

Není pochyb o tom, tam jsou několik aspekty byste měli přemýšlet o své zdraví. Diflucan, jeden z nové podtřídy syntetických antimykotik, je existující jako sterilní roztok pro intravenózní použití ve skleněných nádobách. Cialis je ideální lék na pomoc mužům udržet erekci. Pokud přemýšlení cialis prodej, pravděpodobně byste chtěli studovat o . Dnes mnoho rodin on-line vyhledávání konkrétního klíčového slova "" na internetu. Další otázkou měli bychom je . Erektilní dysfunkce může být výsledkem psychologického stavu. I v případě, že má fyzickou příčinu, psychický stav může tento problém ještě horší. Jako ve skutečnosti, vědeckého hodnocení zjištěno, že až tři čtvrtiny lidí na takové léčivo zážitek sexuální dysfunkce. Některá choroba či jiné léky mohou interagovat s Cialis. Váš poskytovatel zdravotní péče bude zkontrolovat údaje, za předpokladu, léky, včetně Cialis, je pro vás to pravé.